босоніжки в садочокКожна дитина перебуває у садочку щоденно по 8 годин, а то і більше. Тому дуже важливо вибрати та купити якісне та зручне взуття. Адже саме від нього залежить правильний розвиток опорно-рухового апарату, формування стоп, ходи, а також здоров’я всього організму. Вихователі вимагають придбати зручне та просте взуття, щоб дитина могла сама його одягати та застібати, ортопеди рекомендують купити спеціальне взуття з твердим задником та захистом пальців ніг. Тому з вибором не важко й розгубитися. Але знаючи надійний магазин дитячого ортопедичного взуття Kalynka, Ви з легкістю зможете зробити правильний вибір.

 

Чому в садочок потрібно вибрати ортопедичні босоніжки?

 

Як правило, більшість батьків вважають, що для дитячого садочку підійде будь-яке взуття: кросівки, тапочки, босоніжки або сандалі. Але це помилкова думка, тому що взуття для садочку потрібно вибирати ретельно та відповідально. Найкращим варіантом будуть ортопедичні босоніжки з таких причин:

►► Дитячі ортопедичні босоніжки – це легке, зручне та практичне взуття.

►► Якісні босоніжки виготовляються з натуральних тканин (шкіри, замші чи нубука), тому вони не будуть ніколи парити ніжку ні влітку, ні взимку.

►► Ортопедичні босоніжки дитячі не тиснуть та не натирають, але надійно фіксують стопу для її правильного формування.

Враховуючи те, що фасонів босоніжок існує велика кількість, то не всі моделі можуть ідеально підійти в якості змінного взуття для садочку. Основні параметри якісних босоніжок, які варто купити для дитини в дитячий садок:

Ортопедичні босоніжки для дітей повинні мати міцний та високий задник для відмінної фіксації дитячої стопи та захисту її від небезпечного перевалювання з одного боку на інший бік. Ідеальною висотою задника вважається 1,5 – 2 см вище за щиколотку, а його внутрішня сторона повинна мати м’яку тканину, щоб задник не натирав ніжку дитини.
Дуже важливо купити дитячі ортопедичні босоніжки із захистом пальців ніг. Це потрібно для уникнення різноманітних травм та пошкоджень. Також восени, коли у садочку ще не включили опалення, в закритих босоніжках буде тепло та комфортно.

Босоніжки дитячі ортопедичні, купити які можна в магазині Калинка мають високу якість та схвалені ортопедами. До того ж широкий асортимент для хлопчиків та дівчаток задовольнить будь-який смак.

 

Ортопедичні босоніжки дитячі в магазині Калинка

 

Купити ортопедичні босоніжки в магазині Калинка – це правильне рішення, адже Ви отримаєте такі переваги:

Взуття від надійних європейських виробників – турецьких, польських та українських.

Натуральні матеріали та якісний пошив.

Завжди у наявності широкий асортимент босоніжок.

Доступні та вигідні ціни.

Можливість легко заказати, зручно оплатити та швидко отримати взуття.

Дозволяється обмін або повернення.