Яке дитяче ортопедичне взуття краще? Цим питанням задається багато батьків, адже від його якості та властивостей залежить здоров'я та самопочуття їхнього чада. Одними із найпопулярніших виробників таких товарів вважаються польська торгова марка Aurelka та турецький бренд Woopy. Компанія Aurelka почала свою діяльність ще в 30-х роках минулого століття, коли дід її творця Маріуша Лещинського шив взуття на замовлення. Пік популярності виробництва припадає на 2001 рік. Саме в цей період були випущені перші моделі взуття. Їх розробили знамениті польські та австрійські лікарі-ортопеди. Щодо польського бренду Aurelka, то він з'явився на ринку понад 35 років тому. Основна сфера його діяльності - виробництво взуття, що має коригувальні, лікувальні, профілактичні властивості.

 

Ортопедичне взуття для дітей: Woopy чи Aurelka?

Дитяче взуття Woopy Оrthopedic користується попитом тому, що має наступні переваги:Купити взуття Woopy в Україні

  ◈ Для створення кожної моделі використовується натуральна шкіра. Вона міцна та гіпоалергенна. Більш того, цей матеріал не провокує підвищення потовиділення, приймає форму стопи.

  ◈ Woopy дитяче взуття має широкий мисок, тому вважається комфортним та безпечним для стопи дитини.

  ◈ Купити взуття Woopy в Україні рекомендовано тому, що задник кожної моделі жорсткий. Така конструкція дозволяє утримувати п'яту в правильному положенні та запобігає її деформації.

  ◈ Ортопедичне взуття для дітей турецького виробника виготовляється за унікальною технологією. Супінатор низький, досить пружний. Завдяки тому, що він розміщений у відповідному місці, у дитини не виникне плоскостопості, вальгусних порушень. Дитяче взуття Вупі купити варто ще тому, що устілка має антибактеріальні властивості. Вона миттєво вбирає вологу.


Торгова марка Aurelka виготовляє надійне ортопедичне взуття для дітей з використанням інноваційних технологій. Спочатку вона співпрацювала з австрійськими партнерами. Бренд користується популярністю з наступних причин:Дитяче взуття Aurelka

  ◈ Для пошиття взуття використовується натуральна шкіра, яка повністю набуває форми ніжки дитини.

  ◈ Дитяче ортопедичне взуття Аурелька має гнучку та м'яку підошву. Максимальний вигин припадає на ділянку, де спостерігається деформація стопи.

  ◈ У чутливих зонах шви відсутні.

  ◈ Дитяче взуття Aurelka має жорсткий задник, який надійно утримує область п'яти.

  ◈ Застібки можуть пропонуватися різні: липучка, шнурки, затискач, блискавка.

  ◈ Застосування системи Воа дозволяє дітям з обмеженими можливостями однією рукою відсунути задник на п'яті. Такий спосіб вважається найбезпечнішим і найпростішим.

  ◈ Аurelka дитяче взуття легке.

 

Ортопедичне взуття на kalynka.com.ua

Виникло бажання купити ортопедичне взуття Аурелька чи Woopy? Продукцію обох брендів продає магазин Kalynka. Не важливо, якій торговій марці віддасть перевагу покупець, товари, представлені на сайті kalynka.com.ua, славляться відмінною якістю. Перш ніж оформити замовлення, рекомендується знати наступне:

  ◈ Простий інтерфейс дає можливість знайти відповідну модель взуття.

  ◈ У каталозі представлене ортопедичне дитяче взуття Калинка провідних виробників (турецьких, польських, українських).

  ◈ Доставка здійснюється різними компаніями-перевізниками. При покупці на суму від 2000 грн вона безкоштовна.

  ◈ Оплату можна проводити як готівкою при самовивезенні, так і на картку. Можлива післяплата при передоплаті.

  ◈ На ортопедичне взуття Калинка діє гарантія. Обмін та повернення можливі протягом 14 днів з моменту покупки.

  ◈ Вартість продукції нижча, ніж у інших спеціалізованих магазинах.