Одвічне питання: Що ж краще – дитяче ортопедичне взуття на шнурках чи дитяче взуття на липучках? Що ж обрати? Як купити дитяче ортопедичне зимове взуття?

Так, над цим питанням дослідники всього світу не ламають голову, але для батьків все ж таки важливо правильно купити дитяче зимове ортопедичне взуття. Давайте розбиратися разом.

Літнє, зимове ортопедичне взуття дитяче чи доросле – складнощів немає. Не забуваймо, що головне завдання застібки – фіксація ноги малюка. Також хороша застібка не допускає ковзання стопи та утримує черевик на нозі. Загалом, з цими завданнями справляються всі варіанти застібок, але, як і слід очікувати, кожна з них має свої плюси і мінуси. Нижче розглянемо все більш детальніше.

Ортопедичне дитяче зимове взуття: переваги і недоліки липучок і шнурків

Почнемо зі шнурків. Шнурки – це класика із класики. Простота у використанні, неймовірна палітра кольорів, якщо порвалися або зносилися - легко замінити на нові. Головна перевага шнурків - вони дозволяють регулювати силу затягування як на склепінні стопи, так і на гомілці. Достатньо лише трохи сильніше затягнути або розпустити. Щодо фіксації, саме варіант зі шнурками виграє. З плюсів – процес шнурування розвиває дрібну моторику пальців дитини.

Переваги ми розглянули, тепер настав час недоліків. Так, і шнурки мають недоліки.

Найголовніший недолік - маленька дитина не може самостійно впоратися із завязуванням шнурків. Взимку під час ігор у снігу шнурки замерзають. Розв'язати їх стає важко і потрібно чекати в теплі, щоб вони відтанули.

Шнурок може підступно розв'язатися, дитина не помітить і це призведе до падіння та травми. Також є ризик перестаратися із затягуванням шнурків, якщо дитина вже самостійно їх зав'язує. Сильне затягування на нозі може спричинити утруднення кровообігу в цій зоні. Поганий кровообіг взимку сприяє обмороженню.

детская ортопедическая обувь зимняяПерейдемо до липучок. Липучка так само популярна, як і шнурки, але серед дорослого чи підліткового взуття вона зустрічається рідше. Найчастіше липучку можна зустріти на дитячому взутті. Чому саме на дитячому взутті? Відповідь до банальності проста – липучки максимально легкі у використанні. Прикладаєте одну частину до іншої, трохи натиснули, і черевики зафіксовані. Простіше простого! Ремінець дозволяє регулювати силу затягування, але не так ефективно, як шнурками. Однією з переваг липучки є те, що з нею впорається і маленька дитина. Наступна перевага – знімати та одягати таке взуття легко та швидко. Якщо у вас немає часу на ігри зі шнурівкою, то липучки допоможуть.

З мінусів можна виділити наступне:

1. Обмеження фіксації;

Ремінець з липучкою можна затягнути лише в одному місці, найчастіше це склепіння стопи. Через таку фіксацію стопа трохи бовтається. Аби уникнути цього, необхідно підбирати взуття з чіткою анатомічною формою.

2. Забруднення;

У саму липучку дуже просто потрапляє пил, бруд, сніг та інше. Внаслідок цього вона втрачає свої властивості.

3. Застібка рветься;

Якщо липучка деформувалася або порвалася, то ви або викидаєте цю пару взуття, або необхідно перешивати саму липучку.

Купити дитяче зимове ортопедичне взуття: Kalynka – ортопедичне взуття на будь-який смак

У кожного виду фіксації взуття на ніжці дитини є свої плюси та мінуси. З вами ми розглянули найголовніші з них. Далі батьки повинні визначитися самостійно, що для них важливіше – хороша фіксація, економія часу чи зовнішній вигляд. Як вибрати зимове дитяче взуття? На нашому сайті kalynka.com.ua ви можете знайти не тільки зимове дитяче ортопедичне взуття, але і на будь-який сезон, зі шнурками чи липучками. Головне, щоб маленька людина була задоволена. Ортопедичне дитяче зимове взуття від Калинки – це просто і зручно.