Підошва у взутті, особливо для дітей, грає не останнє значення, оскільки від її якості, гідних характеристик залежить комфорт і зручність кожної пари, саме підошва має безпосередній контакт з поверхнею будь-якого типу. Якщо дитина має які-небудь проблеми із стопами, опорно-руховим апаратом або доктор-ортопед порекомендував носити вашій дитині спеціальні ортопедичні черевики в профілактичних/лікувальних цілях, то при виборі взуття особливу увагу слід звертати на структуру і властивості підошви, а також наявність або відсутність спеціального каблука. Самі кращі дитячі ортопедичні черевики купити Україна можна на офіційному сайті магазину kalynka.com.ua. Kalynka ортопедичне взуття - це самій надійний та правильний магазин якісного взуття.

Ортопедичні черевики дитячі: Яким критеріям повинна відповідати правильна підошва?

Дитяче взуття для будь-якої пори року, будь то босоніжки, туфлі або ортопедичні черевики дитячі обов'язково має бути зроблена з натуральних матеріалів з акуратним пошиттям. Вона повинна включати модний дизайн, широку шкарпетку, твердий задник, супінатор і звичайно ж мати стійку, практичну, зносостійку і саму кращу підошву. Саме у такому взутті дитині буде максимально комфортно і приємно знаходитися щодня без втоми і дискомфорту для своїх ніжок. Тому батьки повинні приділяти пильну увагу підошві при купівлі дитячого взуття. Купити ортопедичні черевики для дитини рекомендується з такою підошвою:

дитячі ортопедичні черевики купити Україна

  ◈ Підошва має бути легкою, щоб не обтяжувати ніжки дитини при ходьбі.

  ◈ Вона має бути досить гнучкою, щоб дитині було комфортно, зручне і вільне бігати, стрибати у взутті.

  ◈ Хороша підошва повинна зберігати твердість в області зведень і частини п'яти, гнучкість допускається лише на рівні плеснофалангових суглобів при одяганні дитиною взуття на ніжку.

  ◈ Черевики дитячі ортопедичні не бажано купувати з м'якою підошвою, вона має бути досить твердою для того, щоб не допускати зайвих рухів дитячих ніжок в різні боки. Проте, якщо підошва буде занадто "дубовою" - це ознака неякісного і не зручного взуття. Хороша підошва повинна без проблем згинатися в області носка, а також по лінії плюснефалангових суглобів.

  ◈ Дуже важливо, щоб дитячі черевики ортопедичні для зими мали стійку і не слизьку підошву, яка не дасть дитині впасти і травмуватися.

  ◈ Інтернет магазин дитячого взуття Калинка настійно рекомендує купувати спеціальне взуття тільки з наявністю каблука, але він не має бути високим, самим кращим каблуком вважається 1/15 довжини стопи, а це означає 0,8 см - 1,5 см у висоту. Як правило, для профілактики плоскостопості в ортопедичному взутті використовується скошений каблук Томаса. Носіння такого взуття покращує осанку, забезпечує дитині стійкість при ходьбі, зміцнює м'язові волокна спини і нижніх кінцівок.

Купити дитячі ортопедичні черевики: Як правильно вибрати розмір взуття?

Якщо Ви хочете купити дитячі ортопедичні черевики онлайн, але не хочете помилитися з потрібним розміром, то магазин ортопедичного взуття Калинка з радістю підкаже, як в домашніх умовах правильно визначити розмір взуття вашої дитини:

  ◈ Спершу потрібно на чистому аркуші паперу олівцем або ручкою обвести стопу дитини.

  ◈ Потім від точки, що виступає на п'яті до великого пальця виміряти лінійкою відстань.

  ◈ До отриманого результату додати ще 1 - 1,5 см і розмір взуття готовий, тоді Ви точно зможете правильно черевики ортопедичні купити.

Магазин Калинка запрошує усіх бажаючих у свій магазин за гідними покупками!