Ще кілька десятків років тому патології стоп у дітей зустрічалися дуже рідко. Однак сьогодні вони все частіше ходять по рівній поверхні, а це призводить до деформацій кістково-м'язової системи: плоскостопості, клишоногості тощо.

Якщо вже з раннього віку потурбується про те, щоб придбане дитяче взуття ортопедичне ідеально відповідало анатомічним особливостям стопи, надійно підтримувало ногу, а також відповідало гігієнічним нормам, то вдасться запобігти можливим проблемам з опорно-руховим апаратом. Воно дозволяє стопі займати правильне положення і створює максимум зручності при ходьбі.

Носіння такої пари взуття дозволить правильно розвиватися ніжкам і стане прекрасною профілактикою можливих порушень, а якщо у маленького чада вже з'явилися відхилення від норми – допоможе їх поступово виправити в комплексі з лікувальними процедурами.

 

Ортопедичне взуття дітям від магазину Kalynka

 

ортопедична дитяче взуття Корисні властивості ортопедичних моделей для діток:

  профілактика різних захворювань нижніх кінцівок;

  ◈ відсутність алергічних реакцій, завдяки використанню натуральних матеріалів високої якості;

  ◈ поліпшення кровообігу в нижніх кінцівках;

  ◈ високий рівень безпеки при ходьбі.

В інтернет-магазині «Калинка» можна знайти яскраві, зручні, модні вироби, які допоможуть позбутися від дискомфорту при русі, а також уникнути больових відчуттів в колінах і хребті. Вони мають спеціальну устілку з супінатором, міцний і жорсткий задник, еластичну підошву, каблук Томаса, широкий носок і виготовлені виключно з натуральних матеріалів. Завдяки цьому Калинка ортопедичне взуття відрізняється підвищеною комфортністю.

Дитяче взуття ортопедичне, яке підібрана відповідно до віку, розміру і медичних вимог – запорука здоров'я маляти. Тому почати необхідно з визначення розміру стопи. Мірку потрібно зняти точно, адже неправильно підібрана модель буде тільки посилювати стан здоров'я маленького непосиди. Купувати варіанти з дуже великим запасом, на виріст, фахівці не рекомендує, адже в такому випадку збільшується ризик травм, а лікувальні властивості зводяться практично до нуля.

 

Як вигідно купити ортопедичне взуття для дітей?

 

Купити ортопедичне взуття для дитини можна на сайті kalynka.com.ua. Купуючи його тут, ви отримаєте:

  ➤ хорошу продукцію, якість якої підтверджено відповідними сертифікатами;

  ➤ кваліфіковану допомогу у виборі;

  ➤ великий асортимент товарів для різних сезонів;

  ➤ доступні ціни;

  ➤ оперативну доставку по всій території України.

При замовленні на суму від 2 тис. гривень – доставка здійснюється безкоштовно. Крім того, тут регулярно проводяться акції та розпродажі. Забрати товари можна не тільки в відділенні «Нової Пошти», а й в нашому офлайн-магазині в Тернополі і оплатити зручним способом.