Ортопедичне взуття для дітей з кожним роком стає все більш актуальним. Неідеальні умови сучасного світу схиляють до того, що зростає кількість дітей, для яких наявність плоскостопості - це норма змалку. Деякі батьки не знають наслідків цієї на перший погляд несерйозної хвороби, тому не сприймають її як важливу. Однак надалі це може призвести до проблем з поставою та тазом, варикозного розширення вен, артрозів, артритів, деформації великих пальців та інших побічних ефектів. Вже доросла дитина не може сповна жити активним життям, довгий час стояти на ногах, це обмежує його у виборі професії, хобі та негативно позначається на загальному здоров'ї. Запобігти появі подібної хвороби або зупинити її розвиток та почати шлях до лікування допоможе дитяче ортопедичне взуття. Це перевірений десятиліттями ефективний спосіб підтримувати правильний розвиток дитячої ноги протягом усього періоду дорослішання, що використовується у всьому світі. Ортопедичне дитяче взуття – критерії, які допоможуть відрізнити справжнє ортопедичне взуття від звичайного. Інтернет магазин ортопедичного взуття Калинка ділиться корисними порадами на сайті: kalynka.com.ua.

Як визначити ортопедичне взуття чи ні?

ортопедичне дитяче взуттяУ кожного, хто обирає ортопедичне взуття своїй дитині рано чи пізно виникає питання: дитяче ортопедичне взуття – як визначити справжнє чи ні? Насправді це дуже просто, ортопедичне дитяче взуття відрізняється від звичайного за певними чіткими критеріями. Скориставшись ними, ви легко зможете орієнтуватися в тому звичайне це взуття чи ні, а також розуміти наскільки якісна модель перед вами. Лікувальне ортопедичне взуття для дітей визначається такими пунктами:

  • Гнучка підошва з якісних матеріалів;
  • Каблук Томаса – каблучок спеціальної асиметричної форми, що дозволяє правильно розподілити навантаження на стопу;
  • Задник жорсткіший і вищий, ніж у звичайного взуття, щоб зафіксувати ногу в правильному положенні;
  • Ортопедична устілка, яка має невелике заглиблення в області п'яти, супінатор з боку внутрішнього склепіння та приємну зону перекату.

Також не варто забувати про те, що для ортопедичного взуття в цілому характерний м'який носок, щоб не травмувалася шкіра пальців, безшовна техніка виготовлення та зроблена вона з якісних матеріалів, які виключають можливість натирання або виникнення іншого дискомфорту.

Де придбати ортопедичне взуття для дітей?

Оскільки існує достатня кількість критеріїв вибору правильної моделі, то купити дитяче ортопедичне взуття не так просто. Недосвідчений покупець може помилитися у виборі правильного взуття: здавалося б, зручне під час примірки взуття після певної кількості часу може почати доставляти дискомфорт або бути зручним, але не таким ефективним, як це вимагається. Щоб скоротити час та зусилля на те, щоб розбирати та дізнаватися кожен аспект та нюанс у виборі відповідного взуття для вашої дитини потрібно обрати правильного постачальника, у якого вся продукція виготовлена за суворими нормами відповідно до міжнародних стандартів.

Kalynka ортопедичне взуття – це перевірений постачальник, котрий багато років працює на українського споживача. Пряма співпраця з виробниками з Туреччини, Польщі та українськими фабриками дозволить вам купити дитяче ортопедичне взуття дешевше, ніж в інших магазинах, при цьому не втрачаючи якості. Калинка надає безкоштовну доставку на замовлення від 2000 гривень. Відправлення здійснюються щодня, крім неділі всіма перевізниками. Є можливість сплатити товар накладним платежем із передоплатою всього сто гривень.