Ніжки у дітей ростуть швидко. У процесі їхнього активного росту відбувається формування стоп. Від їх стану безпосередньо залежить здоров'я дитини в майбутньому, адже вони впливають на опорно-руховий апарат. Щоб уникнути неприємних наслідків у майбутньому, батькам необхідно знати, як правильно обрати взуття дитині. Існують такі загальноприйняті норми формування стопи у дітей:

  ◈  До 1 року. Переважно у такому віці карапузи ще не вміють ходити, а лише вчаться стояти. Серйозні навантаження на ступні відсутні, склепіння ще не сформоване.

  ◈ Від 1 до 3 років. У цей період дитина вчиться ходити. Вага тіла надає навантаження на стопи. У цьому віці відбувається зміцнення м'язів та зв'язок, формування склепіння. Нормою вважаються плоскі стопи.

  ◈ Від 3 до 8 років. У дитини стопи активно формуються, склепіння проявляється, м'язи зміцнюються. Багато педіатрів рекомендують батькам у такому віці відвідати лікаря-ортопеда. Фахівець перевіряє, чи відбувається розвиток у дитини правильно. Якщо ні, тоді він надає рекомендації, як вибрати ортопедичне взуття для дітей.

 

Як правильно обрати взуття дитині?

Яким має бути ортопедичне взуття для дітей? На жаль, тут не всі лікарі досягають консенсусу. Одні фахівці стверджують, що взуття ортопедичне дитяче повинне максимально фіксувати всі суглоби, мати жорсткий задник, тверду підошву. Відомий лікар Комаровський з ними категорично не згоден. За його словами, для нормальної фізіології стоп потрібне легке згинання пальців у плюснефалангових суглобах. Він стверджує, що від цієї особливості залежить формування кісток і робота стоп. Коли взуття не згинається, пальці перестають повноцінно виконувати рухи. Це призводить до порушення формування кісток та неправильного розвитку великого пальця. Доктор Комаровський впевнений, що правильно підібране дитяче ортопедичне взуття має бути наступним:Ортопедичне взуття для дітей

  ◈З еластичною підошвою. Вона має легко згинатися навіть при незначному натисканні. Крім того, рекомендується простежити за тим, щоб її задня сторона була більш щільною, ніж передня. Важливо пам'ятати, що максимально згинатися взуття повинно саме в області згинання пальців ступнів.

  ◈Стійким до деформації. Ортопедичне дитяче взуття, а саме середня та задня його частина, не повинні змінювати форми.

  ◈Схильним до швидкого відновлення. При спробі зігнути підошву необхідно простежити, щоб вона якнайшвидше вирівнялась.

 

Чому варто купити ортопедичне взуття в інтернет-магазині Калинка?

Купити ортопедичне взуття для дітей, яке відповідає вищезазначеним критеріям, пропонує інтернет-магазин Калинка. На сайті kalynka.com.ua представлений широкий асортимент моделей провідних польських, турецьких та вітчизняних виробників. Вони не лише якісні, а й сучасні. Kalynka ортопедичне взуття користується попитом серед молодих батьків тому, що:

  ◈ розробкою кожної моделі займаються досвідчені фахівці, які враховують формування стопи дитини у певному віці;

  ◈ для пошиття виробів використовуються міцні, зносостійкі та екологічно безпечні натуральні матеріали;

  ◈ вартість продукції доступна, що не може не потішити турботливих, але при цьому економних батьків;

  ◈ магазин пропонує купити дитяче ортопедичне взуття будь-яких розмірів.