Наша стопа — це унікальний механізм, який впливає на дієздатність усього організму. Як відомо, основа нашого фізичного здоров’я закладається саме в дитинстві, тому на питанням захворювання стопи медики радять звертати увагу з самого раннього віку дитини.

Проте, діагностика – це лише частина успіху. Важливо підібрати найкраще ортопедичне взуття, адже ним користуватиметься дитина щодня. Тому медики рекомендують обирати ортопедичне взуття фірми Aurellka, який пропонує якісне і красиве профілактичне взуття.

Польський виробник дитячого ортопедичного взуття Aurelka існує на ринку Європи з 1996 року. Однак історія компанії починається ще в 1930-х роках, коли дідусь засновника фірми був відомим шевцем, який виготовляв взуття за індивідуальним замовленням. Можна сказати, що історія пройшла повний круг і тепер онук продовжує справу свого дідуся, виробляючи взуття вже на сучасних верстатах.

Ортопедичне взуття Aurelka призначене для:

взуття аурелька

 • захисту ще несформованих дитячих ніг від зовнішнього середовища (несприятливих погодних умов і твердого неамортизованого ґрунту);
 • підтримки окремих структур і механізмів рухової активності як стоп, так і всього організму;
 • у разі дефектів стопи, взуття Aurelka призначене як частина реабілітації, доповнює лікування.

Уся велика команда Aurelka багато років працює над тим, щоб дитяче взуття виглядало природно ззовні та було максимально зручним зсередини. Але попри це, посадка взуття виконує свою найголовнішу функцію – м’язи та сухожилля стопи, які відповідають за правильну поставу. Ця конструкція також дозволяє встановити коригувальну вставку, якщо це необхідно. До кожної пари ортопедичного дитячого взуття виробник прикріплює вкладиші, які покращують комфортне використання, не заважаючи моториці стопи. Губка надає додаткову м’якість і амортизацію в області п’яти, а також додаткову підтримку для п’ят.

Чому варто придбати ортопедичне взуття Aurelka

 • Воно виготовлена з натуральної якісної шкіри, яка ідеально пристосовується до форми стопи;
 • взуття м'яке і гнучке, згинається в зоні, де є деформація стопи;
 • спеціальна конструкція, яка допомагає легкому надягання взуття, також є різні види застібки: на липучці, на затиску, на блискавки і на шнурках;
 • ні швів в чутливих зонах стопи - в п'яткової і шкарпеткової області, також всі шви знаходяться зовні;
 • деякий моделі водонепроникні;
 • відповідна конструкція взуття забезпечує стійкість стопи дитини;
 • взуття дозволяє знаходиться нозі дитини в природному середовищі, так як вона «дихає»;
 • завдяки використанню якісних матеріалів взуття Aurelka дуже легке;
 • всі моделі мають жорсткий задник, який добре підтримує п'яти;
 • взуття Aurelka сертифіковане Центральною лабораторією взуттєвої промисловості в Кракові.

Де купити в Україні ортопедичне дитяче взуття Aurelka

В Україні купити ортопедичне взуття Aurelka Ви можете в інтернет-магазинi kalynka.com.ua, який вже багато років турбується про здоров’я своїх наймолодших клієнтів. У них Ви зможете задовольнити потреби будь-якого юного модника. Стильне, красиве, будь-який фасон та кольору – від вибору розбігаються очі.

Також у магазині Kalynka Вас здивує приємна цінова політика, зручна та швидка доставка по всій Україні, професійні консультанти, які завжди радо допоможуть обрати взуття.

Kalynka завжди буде рада допомогти ніжкам Ваших дітей бути у комфорті!