Усім батькам хочеться забезпечити своїй дитині максимальний комфорт при перебуванні на свіжому повітрі особливо в зимовий період, щоб ноги завжди були в теплі і сухості. Попри те, що зимове ортопедичне взуття має лікувальний або профілактичний ефект воно все одно має бути максимально зручним і комфортним, ну і звичайно ж красивим. Усі ці якості має ортопедичне зимове взуття для дітей, яке представляє на своєму офіційному сайті kalynka.com.ua найнадійніший і кращий магазин Kalynka, тому запрошуємо усіх в наш магазин для здійснення гідних покупок!

Які характеристики повинне мати саме краще зимове ортопедичне взуття для дітей?

Для того, щоб зимове ортопедичне взуття для дітей доставляло тільки радість дитині при щоденній носці, а батьки були впевненими в правильному формуванні не лише дитячої стопи, але і усього опорно-рухового апарату, підходити до вибору такого взуття необхідно уважно і з усією відповідальністю. Особливу увагу треба звертати на такі показники, які говорять про високу якість і гідність зимового ортопедичного взуття, як:

зимове ортопедичне взуття для дітей

  ◈ Якість матеріалів. Усе дитяче взуття, у тому числі і ортопедичне має бути виготовлене тільки з самих кращих, екологічно чистих, натуральних матеріалів, наприклад шкіри, замша, нубука і текстилю. Ці матеріали забезпечать максимальний рівень комфорту ногам дитини, вони будуть вільно дихати і не потітимуть.

  ◈ Прості і зручні застібки. Для того, щоб дитина змогла сама одягати і знімати взуття без чиєї-небудь допомоги необхідно, щоб воно мала липучки або блискавку.

  ◈ Зручний носок. Дитяче зимове ортопедичне взуття повинне мати досить широкий носок, який не давитиме і не стискатиме пальці ніг.

  ◈ Практична підошва. Рекомендується купити зимове дитяче ортопедичне взуття з щільною і не слизькою підошвою, бажано ребристою, щоб забезпечити стійкість дитини у будь-який день.

  ◈ Комфортна устілка. Зимове ортопедичне взуття для дітей Україна повинно мати спеціальну устілку з супінатором, при чому знімну, щоб у разі потреби її можна було підсушити.

  ◈ Жорсткий задник. Зимове ортопедичне взуття для дітей купити яке можна в різних варіаціях - чоботи, черевики, повинно мати жорсткий, добре фіксувальний задник, який надійно утримуватиме гомілковостопний суглоб.

Слід розуміти, що якщо у дитини є які-небудь серйозні проблеми із стопою або патології її розвитку, то ортопедичне зимове взуття необхідно вибирати з урахуванням усіх порад лікаря-ортопеда.

Для того, щоб правильно підібрати дитині розмір взуття можна скористатися такими прийомами:

  ◈ Обвести на чистому аркуші паперу стопу дитини і виміряти довжину, що вийшла.

  ◈ Щільно посунути стопу дитини до носка взуття і виміряти відстань від задника до п'яти, вона має бути не менше 1,5 см.

Де краще всього купити ортопедичне зимове взуття для дітей?

Для того, щоб безпечно і швидко купити ортопедичне зимове взуття для дітей краще всього скористатися онлайн купівлею, крім того ортопедичне дитяче взуття Калинка припускає такі переваги:

  ◈ Широкий вибір різних моделей, величезний розмірний ряд.

  ◈ Вигідні і приємні ціни.

  ◈ Калинка ортопедичне взуття оплачується готівкоюи при самовивезенні, післяплатою і переказом грошей на банківську карту.

  ◈ Швидка та надійна доставка.