Вітаємо вас на сайті магазину Калинка!

Калинка - інтернет-магазин дитячого ортопедичного взуття, якому можна довіряти!

Ми займаємося продажем ортопедичного взуття для хлопчиків та дівчаток. Є широкий вибір асортименту на всі пори року, представлені різні розміри.

Чому нам можна довіряти?

   ▣ Все взуття в магазині з якісної шкіри.

   ▣ Ми продаємо взуття від перевірених виробників з України, Польщі та Туреччини.

   ▣ У разі необхідності ви можете обміняти або повернути взуття.

 

Чому варто купувати дитяче шкіряне взуття саме у нас?

 

До дитячого взуття завжди дуже високі вимоги, і це цілком зрозуміло. Адже в ранньому дитинстві ніжка лише формується, і дуже важливо, щоб хода та постава правильно розвивалася, і в майбутньому не було ніяких проблем.

Саме тому варто купувати лише якісне шкіряне взуття для дітей, яке є у нашому магазині.

Які переваги пропонує магазин дитячого взуття Калинка:

низькі ціни на високоякісний товар; професійне обслуговування; безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн; можливе повернення та обмін.
широкий вибір асортименту; натуральні матеріали (нубук та шкіра); зручна оплата та доставка;  


У нас можна купити ортопедичне взуття для дітей модних фасонів та на будь-який сезон

 

Побутує думка, що ортопедичне взуття потрібно лише діткам з плоскостопістю чи іншими проблемами, насправді ж це не так.

Будь-яку проблему краще попередити, ніж лікувати. Тож ортопедичне взуття покликане запобігти виникненню проблем з опорно-руховим апаратом, плоскостопістю, зрештою воно дозволяє уникнути больових відчуттів в ніжках, колінах і хребті.

Переваги ортопедичного взуття у повірянні зі звичайним очевидні, і їх немало. Наведемо лише декілька основних.

   ① Ортопедичні моделі мають спеціальну устілку з супінатором, яка забезпечує підтримку дитячої стопи в потрібних місцях. Активне навантаження, яке завжди спіткає маленькі ніжки, у цьому випадку правильно розподілено, що попереджує деформацію стоп.

   ② Важливим елементом є жорсткий задник для правильної фіксації п'яточки, гомілки та стопи. Це захистить дитячі ніжки від розтягнень та вивихів.

   ③ Підошва в ортопедичному взутті зроблена з якісних матеріалів. Вона зазвичай в міру гнучка, рифлена, не ковзає, і забезпечує хорошу амортизацію. Неякісна підошва може спровокувати порушення кровообігу у нозі, і навіть травми, адже дітки постійно бігають та стрибають.

   ④ Взуття із спеціальним каблуком. Усім відомо, що плоска підошва приносить шкоду, адже усе навантаження припадає на п’яти. Дитяче ортопедичне взуття зазвичай має каблук спеціальної форми – стійкий та широкий, висотою до 2 см, який правильно розподіляє навантаження на стопи.

   ⑤ В ортопедичному взутті широка передня частина, тобто носок. Він не здавлює пальці та не тисне на них, тому ніжці буде комфортно й вільно.

Що пропонує вам купити магазин ортопедичного взуття Калинка?

ОРТОПЕДИЧНІ БОСОНІЖКИ ОРТОПЕДИЧНІ КРОСІВКИ ЗИМОВЕ ОРТОПЕДИЧНЕ ВЗУТТЯ
ОРТОПЕДИЧНІ ТУФЛІ ОРТОПЕДИЧНІ ЧЕРЕВИЧКИ ОРТОПЕДИЧНІ УСТІЛКИ

Якщо ви думаєте, що дитяче ортопедичне взуття хоч і корисне, але не дуже гарне на вигляд, подивіться на наші моделі і ви зміните думку! У нас ви можете купити якісне дитяче взуття, яке задовольнить будь-яких модників. Воно не лише комфортне й зручне, але й дуже гарне та стильне.

Обирайте взуття, керуючись зручною навігацією на сайті по рубриках, а ми будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!