,
0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Ортопедичні устілки для дітей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як заявляють фахівці, в останні роки все більша кількість дітей має різні деформації стопи. Причиною цього може бути не тільки спадковість, а й купівля погано зшитого взуття, яке роблять неякісно. Якщо вчасно не виявити проблему і не вжити ніяких заходів, наслідки можуть бути серйозними.

У якості лікування часто призначають діткам носіння ортопедичного взуття. Щоб його вибрати, не потрібно бути лікарем–ортопедом. Але ось ортопедичні устілки дитячі вибрати не так просто. Для цього спочатку потрібно обговорити кожен конкретний випадок з лікарем.

Перш, ніж купити ортопедичні устілки для дітей, давайте розберемося, що це таке. Отже, якісні ортоустілки — це вироби, які підтримують стопу в анатомічно правильному положенні, на відміну від звичайних, які часто виконані неправильно і навіть шкідливі для стопи. Ортоустілки зроблені, щоб усунути або запобігти деформації стопи.

Дитячі ортопедичні устілки від плоскостопості носять і для того, щоб уникнути будь-яких деформацій. У таких випадках використовуються безкаркасні, м'які устілки. Напівтверді устілки носяться при перших ознаках патології стопи. Жорсткі роблять із пластику, графіту — вони необхідні, коли потрібна корекція.

Користь устілок

Залежно від проблеми стопи вашого малюка такі устілки здатні виконувати наступні функції:

  • Здатні компенсувати різну довжину ніжок.

  • Підтримують стопу в правильному положенні.

  • Знижують або нейтралізують біль у стопі.

  • Забезпечують хорошу амортизацію.

Після того, як ви придбали такі устілки, дістаньте з взуття заводські устілки і встановіть ортопедичні. Якщо у вас устілки з жорстким супінатором, до них потрібно звикати поступово. Спочатку нехай дитина походить у них не довше 4 годин на день, щоб опорно-руховий апарат звик до корекції. У перші дні носки стежте, щоб фізичні навантаження дитини були мінімальні.

Коли купувати такі устілки

Купувати потрібно дитячі ортопедичні устілки при плоскостопості та інших патологіях стоп, а також для того, щоб запобігти патології. Але щоб вибрати необхідні устілки для дитини, потрібно спочатку обговорити ситуацію з лікарем. Якщо він призначив ортоустілки, відповідально підійдіть до цього питання. Ортопедичні устілки для дітей, ціна на які в нашому магазині досить прийнятна, не можна нагрівати, оскільки температура вище 40 °С може вплинути на їхню структуру. Також потрібно стежити, щоб на них не потрапляла волога, а кінці устілок не підгиналися. Адже якщо ці чинники будуть негативно впливати на стан устілки, то і на ніжки вашої дитини теж.

Якщо вчасно діагностувати патологію, можна швидко і ефективно усунути її і запобігти розвитку більш серйозних ускладнень.

Профілактичне застосування устілок

Профілактика плоскостопості та інших деформацій стопи необхідна кожній дитині, щоб в подальшому у неї не виникали більш серйозні проблеми з опорно-руховим апаратом. Для цього розроблені різні моделі ортопедичних устілок, які допомагають уникнути появи дефектів. Використовувати їх можна і потрібно з перших кроків вашої дитини.

Чому варто купити у нас

Дитячі ортопедичні устілки при вальгусній деформації, плоскостопості, а також для профілактики можна купити в нашому магазині. У нас ви зможете вибрати модель для коригування стопи, а також для профілактики порушень. Вартість виробів багато в чому залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені, виробника, особливостей конструкції. Однак в будь-якому випадку покупка в інтернет–магазині буде вигіднішою, ніж в стаціонарних магазинах. На нашому сайті швидко і зручно вибрати потрібну модель можна за допомогою фільтрів. Ви можете вибрати потрібний вам бренд (вітчизняний або зарубіжний), необхідний розмір, а також відібрати устілки за медичними показниками і ціною. Устілки, представлені в нашому магазині, покликані піклуватися про ніжки вашого малюка. Якщо устілки підібрані правильно, у них немає протипоказань.

Вгору