Дитяче зимове ортопедичне взуття повинно бути не лише красивим, а й грамотно продуманим. Його характеристики мають відповідати віку дитини, особливостям формування її стопи. Наприклад, до 1 року діти ще не ходять. У цей період склепіння не сформоване, навантаження на спину і ноги відсутнє. У віці від 1 до 3 років дітки починають вчитися ходити. Навантаження на ноги та ступні надає вага їхнього тіла. Звід починає формуватися, а м'язи та зв'язки - зміцнюватися. Після трирічного віку дорослим потрібно бути особливо уважними. У цей період у дитини зміцнюються м'язи, проявляється склепіння, активно формуються ступні. Батькам необхідно знати про те, як вибрати зимове взуття дитині, адже для кожного віку воно індивідуальне.

Як вибрати зимове взуття дитині?

Щоб не виникло проблем зі здоров'ям у майбутньому, потрібно запам'ятати наступне:

Діти до 1 року не ходять, навантаження на стопи немає. Як вибрати перше зимове взуття дитині? При його купівлі не потрібно звертати увагу на особливості підошви. Тут важливо враховувати якість матеріалів. Вітаються вироби із натуральної шкіри з утеплювачем. Ніяких чітко виражених швів не повинно бути, оскільки їх наявність приносить карапузу дискомфорт. Крім того, варто звернути увагу на фасон. Великим попитом користуються угги, термо- або сноубутси, мембранне взуття, моделі на флісі. Уважно ознайомившись з даною інформацією, батьки зрозуміють, як вибрати зимове взуття дитині до року.

Щоб купити зимове дитяче ортопедичне взуття дошкільнику, потрібно звертати увагу на якість підошви. Вона має бути рифленою та еластичною. Якість задника також відіграє важливу роль. Його основною метою є підтримка гомілкостопа та запобігання деформації стопи. Чим він жорсткіший, тим краще! Мис має бути широким, щоб уникнути проблем із пальцями. Не варто забувати і про механізм кріплення. Дошкільнятам підійдуть моделі на липучках. Вони зможуть навчитися самостійно їх взувати.

Ортопедичне зимове взуття для дітей шкільного віку має бути зносостійким, міцним. Як і в попередньому випадку, рекомендується обирати вироби з широким мисом, жорстким задником, еластичною підошвою, що швидко приймає вихідне положення. Вітаються моделі зі знімною анатомічною устілкою. У разі промокання або забруднення її можна замінити на нову. Перш ніж купити зимове ортопедичне дитяче взуття школяру, батькам слід звернути увагу на його дизайн. Дорослі діти, зокрема підлітки, бажають виглядати стильно та сучасно.

Де купити зимове дитяче ортопедичне взуття?

зимове дитяче ортопедичне взуттяЗимове дитяче ортопедичне взуття пропонується на сайті kalynka.com.ua. У каталозі представлені лише сертифіковані товари перевірених виробників із Польщі, Туреччини, України. Компанія з ними співпрацює на постійній основі.

Kalynka ортопедичне взуття - це:

висока якість, підтверджена сертифікатами;

доступні ціни;

відсутність націнок;

широкий асортимент товарів;

зручні способи оплати;

швидка доставка по всій Україні різними транспортними компаніями;

можливість оформити повернення та обмін протягом 14 днів з моменту покупки.

Магазин ортопедичного взуття Калинка стежить за своєю репутацією, тому реалізує тільки перевірені товари торгових марок, що добре себе зарекомендували.