Дитяче ортопедичне взуття для дому – відносно новий, але вже досить популярний варіант профілактики плоскостопості. Домашнє ортопедичне дитяче взуття працює за тією ж системою, що і звичайне. Головною його перевагою є те, що завдяки ньому дитина перебуває в ортопедичному взутті цілодобово, а не лише чотири-п'ять годин на день. Тобто, зазвичай діти ходять в ортопедичному взутті на вулиці, роблять спеціальні вправи, але коли вони приходять додому, то надягають звичайні тапочки на плоскій підошві. Це робить виконану роботу менш ефективною, а якщо дитина більшу частину дня за будь-якими обставинами проводить вдома, то майже непомітною. Таким чином, доводиться докласти дуже багато зусиль для лікування або профілактики посилення тієї чи іншої проблеми. Ортопедичні дитячі босоніжки в якості домашнього взуття роблять саме лікування більш ефективним, тому що дитина просто не ходить у неправильному взутті. Її нога постійно знаходиться або босою під час сну або купання, або зафіксованою у правильному положенні спеціальним взуттям.

Босоніжки, як найкраще дитяче ортопедичне взуття. Критерії вибору, які варто знати

Багато батьків задають питання яку саме модель вибрати для того, щоб дитина знаходилася в ній вдома. Очевидно, що особливо громіздке взуття, яке захищає від калюж та холоду на вулиці не особливо підійде. Деякі звертають увагу на легкі кросівки, проте цей варіант не дуже вдалий. Вдома дуже тепло, до того ж дитина часто займається тією активністю, яка не є дуже частою на вулиці, а ще часто знімає та одягає домашнє взуття. Ортопедичні дитячі босоніжки - домашнє взуття для проблемних ніжок – є одним з найкращих варіантів у такому випадку. Босоніжки дитячі ортопедичні хороші тим, що вони:дитячі ортопедичні босоніжки

  • не тиснуть на пальці;
  • найлегший варіант взуття із можливих;
  • легко і швидко одягаються або знімаються;
  • У цій моделі не буде надто спекотно.

Таким чином, ортопедичні дитячі босоніжки – найкраще домашнє взуття, яке підійде для проблемних ніжок. Все, що варто знати про це взуття від інтернет-магазину kalynka.com.ua.

Дитячі ортопедичні босоніжки повинні підпадати під ті самі критерії, що й інше ортопедичне взуття. Тому, перш ніж купити дитячі ортопедичні босоніжки, потрібно обов'язково перевірити чи є у обраної вами моделі:

  • пошиття з натуральної шкіри та нубуку;
  • Каблучок Томаса;
  • жорсткий задник;
  • ортопедична, гнучка підошва з супінаторами;
  • зручні застібки, які можна міцно затягнути.

Купити дитячі ортопедичні босоніжки можна в спеціалізованих майстернях або магазинах. Проте для багатьох ціна за таке взуття виявляється надто вагомою. Дитина зростає часом не просто швидко, а навіть стрімко, тому робити їй щоразу взуття для дому на замовлення – важкий удар для сімейного бюджету. Тоді відкривається ще один варіант: ортопедичні дитячі босоніжки купити в інтернет-магазині. Дуже бюджетна ціна і широкий вибір асортименту допоможуть знайти потрібну вам модель. Головне вибрати правильну компанію, яка не підсуне вам неякісний товар або не відповідає вашим запитам.

Де купити дитячі ортопедичні тапочки?

Магазин Kalynka – перевірений роками інтернет-магазин, який забезпечує дітей ортопедичним взуттям по всій Україні. Ортопедичне взуття Калинка закуповується на кращих фабриках Польщі, Туреччини та України безпосередньо, тому демократичні ціни не впливають на якість товару. Калинка ортопедичне взуття продає лише професійні моделі взуття, рекомендовані лікарем. Зробити замовлення можна зручно та швидко на сайті kalynka.com.ua.