Ортопедичне дитяче взуття призначається для правильного розвитку ступнів. Воно дозволяє запобігти плоскостопості та захворюванням вестибулярного апарату. Якщо літні моделі підібрати можна швидко, то із зимовими у батьків часто виникають проблеми. По-перше, дитина не завжди може сказати, чи зручно їй у такому взутті. По-друге, важливо враховувати розмір. Не можна обирати занадто тісні або, навпаки, вільні моделі. По-третє, необхідно простежити за тим, щоб зимові ортопедичні черевики зігрівали ніжки, проте не провокували підвищення потовиділення. Як не помилитись з їх вибором? Відповідь на це питання цікавить всіх молодих батьків.

Перш ніж купити зимове дитяче ортопедичне взуття, дорослим необхідно знати наступне:Купити дитяче зимове ортопедичне взуття

  ➤ Дитяче зимове ортопедичне взуття повинно виготовлятися із натуральних матеріалів. Вони еластичні, оскільки набувають форми стопи, міцні, стійкі до зносу, гіпоалергенні. А ще натуральна шкіра забезпечує ніжкам хороший повітрообмін, внаслідок чого вони не пітніють.

  ➤ Великим попитом користується зимове дитяче ортопедичне взуття на липучках. Вони практичні, тому що за їх допомогою можна регулювати щільність прилягання до ніг дитини.

  ➤ Рекомендується купити зимові ортопедичні черевики з м'якою й еластичною підошвою.

  ➤ Дітям підходить зимове взуття із жорстким задником. Але щоб дитина почувала себе комфортно, слід вибирати моделі, де п'ята має м'яку внутрішню обробку.

  ➤ Щоб купити дитяче зимове ортопедичне взуття, яке забезпечить малюкові максимальний комфорт, слід звернути увагу на його висоту. Воно повинно захищати ноги від потрапляння снігу та травмування гомілкостопа у разі падіння.

  ➤ Підошву слід обирати ребристу, щоб уникнути падіння.

 

Дитяче зимове ортопедичне взуття: як підібрати розмір?

Як підібрати розмір дитячого ортопедичного зимового взуття? Через жорсткий мис перевірити, тісні вироби чи ні, вкрай складно. Для цього рекомендується попросити дитину посунути ніжку якомога ближче до переднього краю. Відстань між задником і п'ятою має бути не менше 1.5 см. Потрібно враховувати і той факт, що одягнені теплі шкарпетки. Увага! Дорослим варто поцікавитися, чи карапуз не згинав пальців під час примірки взуття. Щоб вгадати з розміром зимових черевиків, можна застосувати простіший і перевірений спосіб. Вдома рекомендується обвести на папері контур стоп дитини. З такою домашньою заготівлею батькам вдасться швидко знайти потрібну модель.

Увага! Дорослим варто зробити сліди обох ступнів, тому що їх розміри можуть відрізнятися. Перед покупкою рекомендується заглянути всередину взуття. Жодних чітко виражених швів і виступів не повинно бути. Саме їх наявність є основною причиною дискомфорту.

 

Чому слід купити зимове ортопедичне дитяче взуття у магазині Калинка?

Цікавить якісне дитяче ортопедичне зимове взуття за доступною ціною? Саме такі товари пропонує придбати магазин Kalynka. На сайті kalynka.com.ua представлена ​​лише сертифікована продукція провідних виробників. Здійснити замовлення тут варто з таких причин:

  ➤ У каталозі представлений широкий асортимент виробів для дітей будь-якого віку.

  ➤ Калинка ортопедичне взуття виготовляється з натуральних матеріалів, що мають чудову якість.

  ➤ Магазин співпрацює із відомими торговими марками з Туреччини, Польщі, України. Вони враховують особливості будови ступнів дітей різного віку.

  ➤ Вартість товарів доступна.

  ➤ Ортопедичне дитяче взуття Калинка підлягає обміну та поверненню.

  ➤ Доставка здійснюється різними транспортними компаніями.

  ➤ Оплата може здійснюватися готівкою (при зустрічі), накладним платежем, на банківську картку.