Якщо дитина часто втомлюється, відчуває труднощі при ходьбі, скаржиться на болі в спині, не хоче грати в рухливі ігри, сутулиться – потрібно терміново звернутися до фахівця. Цілком ймовірно, що у неї формується плоскостопість, адже це досить поширена проблема, яка зустрічається більш ніж у 5% дітей, дітей старше і підлітків, а її наслідками можуть бути – швидка стомлюваність і біль в ногах. Ця недуга тільки на перший погляд здається нешкідливою, адже згодом може стати причиною для розвитку серйозних захворювань опорно-рухового апарату. Саме тому  ортопедичне взуття для дітей - іноді незамінне в гардеробі дитини.

 

Ортопедичне взуття для дітей та інші поширені методи боротьби з цією хворобою

 

ортопедичне взуття для дітей Найбільш ефективними способами лікування деформації стопи зі зниженням її склепіння можна вважати:

  ➤ Масаж. При проведенні масажу фахівці починають з поперекового відділу, потім спускаються до литкового м'яза, гомілки, верхній частині стопи і до підошви. В кінці ще раз масажують литковий м'яз, а також поверхню підошви. Саму підошву розтирають ребром долоні від п'яти до пальців. Далі розминають міжпальцеву зону. Сеанси необхідно проводити не рідше ніж один раз на півтора місяця протягом року.

  ➤ Лікувальну гімнастику. З метою підтримки м'язового тонусу рекомендується щодня виконувати спеціальні фізичні вправи. Їх проводять в положенні лежачи, сидячи, стоячи і в процесі ходьби. Займатися гімнастикою бажано босоніж або в тонких шкарпетках. Доцільно виконувати 4 – 6 спеціальних вправ щодня, кожне з яких слід повторювати 8 – 10 раз.

  ➤ Масажні килимки. Вони сприяють стимуляції припливу крові, і відновлюють тонус сухожиль. Діткам до двох років краще купувати масажер з м'яким покриттям. Килимки покращують функціональний стан опорно-рухового апарату.

  ➤ Взуття дитяче ортопедичне. Воно дозволяє добре підтримувати зведення стопи і стає основою лікування цього захворювання. Взуття для малюків ортопедичне правильно розподіляє навантаження, збільшує площу опори, а також дозволяє позбутися від дискомфорту. Завдяки цьому знижується навантаження на суглоби і хребет.

Купити ортопедичне взуття для дітей – значить подбати про їхнє здоров'я. Така покупка – вигідна інвестиція в їх комфорт і позитивні емоції. Крім того, завдяки цим виробам буде правильно розвиватися і формуватися постава. Ортопедичне взуття дитяче застосовується не тільки в лікувальних, а й в профілактичних цілях.

 

Купити ортопедичне взуття на kalynka.com.ua – ідеальне рішення

 

Купити ортопедичне взуття для дитини можна в інтернет-магазині «Калинка». Так ви зможете зберегти свій час і гроші. Тут можна підібрати стильні босоніжки, туфлі, черевики, кросівки в різних кольорах з принтами, яскравими шнурками або вставками, які мають анатомічну устілку, супінатор, твердий задник, тому подарують легку ходу. Є моделі, які відрізняються стриманим і лаконічним стилем, що робить їх універсальними: підходять як для прогулянок, так і для відвідування школи.

Оформити замовлення через корзину або зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті. Купувати Kalynka ортопедичне взуття необхідно тільки за розміром: принцип «на виріст» тут не підходить.

Вся продукція, представлена ​​в каталозі, зроблена з гіпоалергенних матеріалів – натуральної шкіри і нубука. Калинка ортопедичне взуття відповідає всім стандартам якості і має необхідні сертифікати. Можлива пересилка товарів по Україні зручною транспортною компанією. Доставка здійснюється безкоштовно при замовленні на суму от 2000 гривін. Якщо потрібна допомога, зверніться за консультацією до менеджерів магазину, які допоможуть у вирішенні проблеми.