Для того щоб дитина відчувала себе комфортно протягом цілого дня, незалежно від кількості активності служить ортопедичне взуття для дітей . Вона також використовується для лікування деформацій стопи і профілактики різних захворювань опорно-рухового апарату. Фахівці рекомендують носити такі моделі діткам, як тільки вони починають впевнено ходити, адже вони допоможуть уберегти їх від виникнення або подальшого розвитку серйозних проблем зі здоров'ям.

 

Ортопедичне дитяче взуття: переваги

 

дитяче ортопедичне взуття Калинка ортопедичне взуття має ряд особливостей:

  еластичну, м'яку підошву, що забезпечує хорошу амортизацію;

  ❖ устілку з супінатором, що дозволяє знизити зайве навантаження на хребет;

  ❖ великий округлий або квадратний носок, що забезпечує пальцях свободу і запобігає утворенню мозолів;

  ❖ жорсткий задник, надійно фіксує ногу і захищає від травм і пошкоджень;

  ❖ спеціальний каблук Томаса, щоб ніжки не завалювались в сторони;

  ❖ застібки-липучки, завдяки яким можна міцно зафіксувати виріб.

Багато хто вважає, що ортопедичне взуття потрібна тільки хворим дітям. Але насправді це не відповідає істині, адже вона є і профілактичної.

Користь ортопедичного взуття дитячої полягає в:

  ▶ ▷ надійному захисті стопи від деформації;

  ▶ ▷ запобіганні розвитку патологій;

  ▶ ▷ поліпшенні кровообігу в нижніх кінцівках;

  ▶ ▷ усунення порушень м'яких тканин;

  ▶ ▷ зниженні напруги в м'язах;

  ▶ ▷ правильному розподілі навантаження при ходьбі.

При виборі ортопедичне дитяче взуття Калинка необхідно враховувати, що для маленьких непосид до 8 років каблук не повинен перевищувати 1 см, а від 8 до 12 років – 1 – 2 см. Воно повинне бути зручним, не створювати дискомфорт при носінні, строго відповідати розміру, а також щільно фіксуватися на нозі.

 

Як швидко і вигідно купити ортопедичне взуття для дітей в магазині Kalynka?

 

Купити ортопедичне взуття для дитини досить просто: для цього навіть не потрібно виходити з дому. Все необхідне можна придбати в інтернет-магазині «Калинка». Ми пропонуємо широкий асортимент виробів, що характеризуються:

  ➤ високою якістю виконання;

  ➤ стильним дизайном;

  ➤ наявністю сертифікатів;

  ➤ приємними цінами;

  ➤ тривалим терміном служби.

Тут усі охочі зможуть вибрати моделі по сезону, адже є літнє, зимове і демісезонне ортопедичне взуття дитяче: від шльопанців і тапочок до туфель і черевиків. Залежно від показань можна підібрати пару з супінатором, високим задником, спеціальними застібками і т. д. Вся представлена ​​продукція виготовлена ​​з натуральних гіпоалергенних матеріалів підвищеної міцності. Досвідчені консультанти завжди можуть допомогти з вибором. Товари відправляються до покупця після повної або часткової передоплати. Доставка здійснюється по всій території України. Оплата готівкою можлива при самовивозі.