Плоскостопість у дітей зустрічається доволі часто. Це анатомічно неправильне співвідношення кісток стопи, що впливає на розвиток усього опорно-рухового апарату людини. Якщо плоскостопість не лікувати, то може знадобитись хірургічне втручання. Тому так важливо виявити цю недугу на ранніх стадіях та не зволікати із застосуванням спеціального взуття від плоскостопості.

 

Ознаки плоскостопості у дитини│Магазин ортопедичного взуття Калинка

 

Таке взуття, яке допомагає виправляти стопи, називається ортопедичним. Щоб його придбати потрібно завітати у магазин ортопедичного взуття. Пропонуємо звернути увагу на популярний магазин Калинка, де запропоновано якісне ортопедичне взуття для дітей в Україні за доступними цінами. Але перш за все давайте розглянемо основні ознаки плоскостопості, щоб не пропустити початок недуги.

Новонароджена дитина має абсолютно плоску стопу, але для неї це варіант норми. Не можна встановити діагноз плоскостопості дитині до п’яти років. До цього віку стопи лише формуються, можна лише слідкувати та для профілактики купувати якісне та правильне взуття.ортопедичне взуття при плоскостопості

Ознаки плоскостопості, на які слід звернути увагу, наступні:

Біль – малюк жаліється, що болять ніжки.

Швидка стомлюваність – навіть невеликі навантаження призводять до втоми, дитина не хоче багато рухатись та віддає перевагу більш спокійним іграм.

Стопи опухають в кінці дня – ввечері помічаєте, що стопи ніби збільшені та припухлі.

Розплющуються – стопа дитини помітно росте в ширину, ніби розплющується при ходьбі.

Взуття стоптане з внутрішньої сторони – підошва дитячого взутті стоптана нерівномірно, як повинно бути, а більше з внутрішньої сторони.

Якщо Ви помітили лише одну з цих ознак у свого малюка, не гайте часу та зверніться за консультацією до дитячого ортопеда. Він, в залежності від важкості плоскостопості запропонує Вам комплекс лікування. Поряд з масажами та лікувальною фізкультурою, скоріш за все потрібно буде купити ортопедичне взуття дитяче.

 

Ортопедичне взуття при плоскостопості - один з кроків до лікування

 

Якісне ортопедичне взуття при плоскостопості допомагає коригувати навантаження на стопу та правильно розвиватися кісткам та м`язам на ногах.

Не кожен магазин дитячого взуття має у своєму асортименті ортопедичне взуття для дітей. Калинка має. Завітайте до нас. Визначтесь з тим, який повинен бути:

супінатор;

каблук;

задня частина, яка закриває п’ятку.

Оберіть модель, яка сподобалась. Та оформлюйте замовлення.

В каталозі Kalynka представлено тільки якісне взуття відомих брендів з України, Польщі та Турції. Воно обов’язково допоможе Вашій дитині бути здоровою!