Плоскостопість зустрічається доволі часто. Це неправильне формування кісток стопи, що призводить до порушення постави та захворювань опорно-рухового апарату людини. Це постійно ниючі болі та втома навіть при невеликих фізичних навантаженнях. Якщо не лікувати плоскостопість у дитинстві, то деформація може набути такого ступеня, коли консервативне лікування не буде мати успіху та доведеться застосовувати хірургічне втручання. Тому дуже важливо з раннього дитинства слідкувати за правильним розвитком ніжок дитини та звертатись до лікаря при найменших підозрах на плоскостопість.

 

Ортопедичне взуття при плоскостопості - важливий критерій при захворюванні

 

Дитячий ортопед, якщо виявляє проблему, разом з лікувальними фізичними вправами та масажами, призначає спеціальне ортопедичне взуття при плоскостопості. Воно допомагає зняти напругу в м’язах при ходьбі та формує правильний розвиток стопи. Практично всі батьки помічають, що дитина, яка носить взуття ортопедичне, більш витривала та рухлива, перестає жалітися на біль та втому.

Спеціальне ортопедичне взуття дитяче відноситься до лікувальних товарів, тому відповідає суворим стандартам якості. Таке взуття більш зносостійке та якісне. Знайти його можна лише в спеціалізованому магазині ортопедичного взуття.

Підібрати необхідну модель, яка буде гарантовано приносити користь здоров’ю конкретної дитини, допоможе лікар. Він підкаже:

необхідність супінатора;

▣ наявність каблука;

вид підошви;

ступінь жорсткості задньої частини.

Інтернет-магазин Калинка пропонує своїм клієнтам купити дитяче ортопедичне взуття в Україні від відомих вітчизняних, турецьких та польських брендів.

взуття при плоскостопості

 

Ортопедичне взуття для дітей при плоскостопості: Як вибрати і де краще купити?

 

Вибираючи ортопедичне взуття для дітей при плоскостопості, потрібно зважати на індивідуальні особливості стопи кожної дитини, звернути увагу на якість та визначитись з правильним розміром, щоб взуття щільно облягало стопу та гомілковостопний суглоб. Не було завелике, та, ні в якому разі, не мале.

Kalynka пропонує купити ортопедичне взуття для дітей лише з якісних та натуральних матеріалів та регулярно оновлює асортимент новими, більш сучасними моделями. Ми намагаємось підібрати взуття, яке не тільки буде лікувати, але і сподобається малечі ззовні. Адже носити його потрібно кожен день, а улюблене взуття, в якому зручно та красиво, дитина залюбки буде взувати. В каталозі можна знайти:

різноманітні модні черевики та туфельки;

легкі босоніжки та стильні кросівки;

красиві та теплі чобітки.

Куплене у нас взуття неодмінно допоможе дитині бути здоровою та фізично-активною!