Багато батьків запитують у нас, чому дитяче ортопедичне взуття таке дороге. Це питання цілком обґрунтоване, адже важливо знати, за що платиш гроші. А відповідь «Тому що воно якісне» не дає зрозумілого пояснення.

У цій статті ми розберемо, з чого формується вартість ортопедичного взуття для дітей, що входить до її складу, хто задіяний в процесі виробництва і з чого цей процес складається.

Виробництво ортопедичного взуття для дітей

Щоб зрозуміти, чому ортопедичне взуття дороге, розглянемо докладно весь процес його виробництва від перевірених і надійних виробників:

 • Протягом всього процесу виробництва задіяні тільки кваліфіковані фахівці, від етапу створення ортопедичних колодок і моделювання взуття до складання заготовки і затягування готової пари.

 • При створенні нових колекцій проводять консультації з досвідченими лікарями-ортопедами з великою практикою.

 • Створюють взуття на підставі нових технологій і наукових досліджень в сфері ортопедії.

 • У виробництві використовують сучасне обладнання, своєчасно проводять необхідні перевірки і технічні огляди.

 • Встановлюють на всіх етапах виробництва точну систему контролю якості.

 • Виготовлене взуття проходить лабораторні дослідження для отримання відповідних сертифікатів якості.

Склад дитячого ортопедичного взуття

Собівартість ортовзуття включає в себе також вартість матеріалу, з якого воно виготовляється. Склад дитячого ортопедичного взуття:

 1. Підошва зі спеціально розробленого матеріалу, який володіє міцністю і гнучкістю одночасно. Вона перешкоджає ковзанню і створює додатковий ефект амортизації для більшої безпеки.

 2. Натуральний матеріал верху, що має здатність вентилювання, створює комфортні умови, не тисне, не натирає і дозволяє ніжці малюка вільно «дихати».

 3. Устілка створює не тільки ортоефект, а й вбирає зайву вологу і швидко висихає. Часто за рахунок спеціального покриття вона також перешкоджає розмноженню бактерій і грибків.

 4. Безпечна гіпоалергенна фурнітура та зручні регульовані застібки.

Способи економії при купівлі ортопедичного взуття для дітей

Ви вже знаєте, чому ортопедичне взуття таке дороге. І все ж є кілька можливостей заощадити при покупці, не зашкодивши при цьому здоров'ю дитини.

Способи економії при купівлі дитячого ортопедичного взуття:

 • Купити в інтернет-магазині. Вартість однієї і тієї ж пари ортопедичного взуття в інтернет-магазині і звичайному іноді може відрізнятися в рази. Це пов'язано перш за все з тим, що звичайний магазин змушений більше платити за оренду приміщення, комунальні послуги і включати ці витрати у вартість товару.

 • Купити ортопедичне взуття від українських виробників. Ви купуєте якісну пару взуття та не сплачуєте при цьому витрати на його транспортування з-за кордону, митні збори і курсову різницю валют.

 • Купити взуття для дитини з розділу «Розпродаж» в нашому каталозі.