Це справді важливе питання, адже при перших кроках дитинка може почати неправильно ходити, і тоді проявляються різні хвороби. Тому з метою профілактики батьки часто обирають для малюків ортопедичне взуття чи устілки. Але що ж все таки краще, і чи можуть ортопедичні устілки повністю замінити ортопедичне взуття для дітей?

 

Чому краще купувати дитяче шкіряне взуття?

 

Часто устілки обирають з метою зекономити, адже вони коштують дешевше, і їх можна перекладати із одного взуття в інше, наприклад, з туфельок в кросівки, а з кросівок в черевички. Ортопедичні устілки дійсно мають деякий профілактичний ефект, і це точно краще, ніж звичайне взуття із простими устілками. Але разом з тим, повністю замінити ортопедичне взуття вони не можуть. Устілка виконує лише одну функцію, а взуття – це цілий комплекс, зокрема:

   ✔ Натуральні, дихаючі матеріали.

   ✔ Еластична, не слизька підошва, гнучка лише в потрібних місцях (в районі великого пальця ноги).

   ✔ Високий жорсткий задник, що добре фіксує ніжку.

   ✔ Широкий носок, який не здавлює пальчики.

   ✔ Стійкий, невисокий каблук.

Тому все ж рекомендується купити дитяче ортопедичне взуття, а не устілки, особливо, якщо в дитини вже є певні проблеми з поставою чи ходою, до прикладу, плоскостопість, чи клишоногість.

Ортопедичне взуття має ряд переваг:

Надійно підтримує гомілкостоп і стопу, що зменшує навантаження при тривалій ходьбі і активному русі. Добре фіксує ніжку і захищає від травмування.
Рівномірно розподіляє навантаження по всій стопі. Шкіряне ортопедичне взуття дозволяє шкірі дихати, забезпечуючи хорошу циркуляцію повітря, відводить зайву вологу і є гіпоалергенним.

Тож, щоб маленькі ніжки були завжди в комфорті, а ви були впевнені, що їх здоров’ю нічого не загрожує, купуйте дітям ортопедичне якісне дитяче взуття зі шкіри. При покупці, зверніть увагу на розмір, адже рекомендується, що довжина устілки була довшою за ніжку приблизно на сантиметр. Занадто велике взуття буде незручним, і не надійно фіксуватиме ногу. А взуття «впритик» теж викликатиме дискомфорт, особливо коли ніжка від спеки чи тривалого ходіння буде злегка набрякати.


 

Ортопедичне взуття Україна: де купити?

 

Інтернет-магазин Калинка пропонує широкий вибір правильного ортопедичного взуття для діток з натуральних матеріалів.

Наш каталог ортопедичного взуття має наступні варіанти:

   ◉ Босоніжки.

   ◉ Туфлі.

   ◉ Кросівки.

   ◉ Черевики.

   ◉ Зимове ортопедичне взуття.

А також ортопедичні устілки та килимки.

Магазин дитячого взуття Калинка – це якісне взуття по доступних цінах.

Що ми пропонуємо:

   ▣ перевірені польські, турецькі та українські бренди;

   ▣ великий асортимент товару для хлопчиків та дівчаток, який постійно поновлюється;

   ▣ взуття лише з шкіри та нубука;

   ▣ модні сучасні фасони, які точно сподобаються вашим діткам.

Існує думка, що ортопедичне взуття потрібне лише діткам з плоскостопістю чи іншими проблемами, але ортопеди рекомендують попереджувати хвороби, щоб потім не довелося їх лікувати. Адже саме у віці 1-3 років формується дитяча ніжка і важливо в цей час забезпечити дитину правильним взуттям.