Кожна дитина, роблячи свої перші кроки в житті, отримують велике навантаження на тазостегнові суглоби, а зокрема, на органи опорно-рухового апарату. Тому, ортопедичне взуття для дітей дуже доречне при будь-яких захворюваннях або деформаціях стоп та суглобів. Також, дуже часто лікарі рекомендують носити такі черевики у профілактичних цілях, щоб запобігти неправильному розвитку органів руху у дитини. Але, бажано проконсультуватися у спеціаліста, перед тим, як взути свою малечу.

Торгівельна мережа «Калинка» знається на «спеціальних» взуттєвих товарах, адже не один рік обслуговує населення та пропонує якісні товари від перевірених часом українських, турецьких та польських постачальників. Вся продукція запропонованих виробників володіє дуже корисними критеріями:

відповідає всім медичним, гігієнічним і санітарним нормам та рекомендаціям МОЗ України;

має підтверджуючі документи та сертифікати якості;

ортопедичне дитяче взуття, яке повністю виконує свої безпосередні функції: профілактика та лікування деформації стоп;

багатий асортимент представлений у повному розмірному ряді, відповідно сезонам, типу, формі та смаковим побажанням;

вся продукція вироблена виключно із натуральної сировини (шкіра, замш, нубук і бавовняні тканини);

має привабливий сучасний дизайн, тому кожні дівчинка або хлопчик вподобає для себе взуттєву пару.

Турботливі батьки завжди пам’ятають,що якісне та зручне взуття – це запорука здорових ніжок нашого покоління. Тому співробітники торговельної мережі «Калинка» завжди раді вітати своїх постійних та нових покупців в онлайн-магазині kalynka.com.ua або офлайн-магазинах Тернополя.

магазин калинка