Часто плоскостопість та інші проблеми можуть спочатку розвиватися безсимптомно, і батьки навіть не помічають, що в дитини є якісь проблеми. А коли деформація стає помітною, уже важко щось виправити. Саме тому так важливо купити ортопедичне взуття для перших кроків.

 

Як купити якісне дитяче взуття?

 

Вимоги до першого взуття досить жорсткі, і їх краще дотримуватися, якщо дбаєте про ніжки свого малюка.

На що варто звертати увагу, щоб переконатися, що купуєте справді якісне дитяче взуття.

Підошва. Вона повинна бути в міру гнучкою, досить еластичною, і не слизькою. Щоб перевірити підошву на еластичність, спробуйте зігнути і розігнути взуття. Якщо ви робите це без особливих зусиль – підошва достатньо еластична.

Задник. Він має бути жорсткий та високий, щоб добре зафіксувати ніжку і вона не перевалювалася з боку на бік. Висота задника повинна бути на півтора-два сантиметри вище щиколотки. Всередині задник зазвичай обшивають м’яким матеріалом, щоб не натирати ніжку.

Устілка з супінатором. Сама устілка повинна добре вбирати вологу та пропускати повітря, а також мати антибактеріальний ефект. А ось супінатор – це на сама м’яка подушечка на устілці, яка забезпечує правильне анатомічне розміщення стопи. Для профілактики не потрібний високий та жорсткий супінатор, такий використовують уже при наявності певних проблем.

Верх. Він повинен бути з натуральних матеріалів. Найкраще, коли взуття дитяче шкіряне, адже шкіра достатньо м’який, надійний матеріал, що пропускає повітря й утримує вологу. Тому варто обрати дитяче ортопедичне взуття, яке буде шкіряним і всередині і ззовні.

Якість пошиття. Шви мають бути рівні та гладенькі всередині, щоб не травмувати ніжку.

Застібки. Липучки чи інші застібки повинні гарно регулювати ширину та підйом ноги, адже у всіх дітей вони індивідуальні. Обов’язкова умова – гарна фіксація в області гомілки. Ну і, звісно, застібки повинні бути надійними, щоб не розстебнулися в найбільш неочікуваний момент.

Розмір. Якщо ви хочете купити ортопедичне взуття дитяче для профілактики, допустимо, щоб довжина устілки була на 1 см більшою, ніж ніжка дитини. Але лише за умови, що взуття добре облягає ніжку – не є зашироким. Якщо в дитини вузька нога, або ви купуєте дитяче ортопедичне взуття з лікувальними цілями, розмір не повинен бути на 0,5 см більший за ніжку. Примірку краще робити в другій половині дня.

 

Ортопедичне взуття для дітей Україна. Чому варто купувати у нас?

 

Правильне дитяче ортопедичне взуття, яке відповідає усім вище переліченим вимогам, можна купити в інтернет-магазині Калинка.

У нас широкий асортимент взуття на різні пори року для хлопчиків і дівчаток, великий вибір кольорів та фасонів.

Що пропонує наш магазин ортопедичного взуття:

якісне взуття від польських, турецьких і українських виробників;

тільки натуральні матеріали: шкіра та нубук;

професійне обслуговування;

зручна оплата та доставка замовлення;

безкоштовна доставка при купівлі від 2000 грн;

можливість зробити обмін чи повернення.

Якщо маєте запитання – звертайтеся до наших консультантів, вони завжди допоможуть з підбором правильної моделі.