Вибір дитячого взуття - питання, що хвилює багатьох батьків. Всі хочуть найкращого для своїх малюків, і ортопедичне взуття - це саме те, що потрібно дітям. Воно формує правильну ходу, поставу і опорно-руховий апарат. І не думайте, що ортопедичне взуття потрібне лише в разі якихось відхилень, є і профілактичне взуття для абсолютно здорових діток. Детальніше читайте в нашій статті.

 

Ортопедичне взуття: Які особливості?

 

Якщо ви хочете ортопедичне дитяче взуття купити, для початку потрібно розібратися, які види цього взуття існують.

Прийнято виділяти три основних види:

  1. Профілактичне взуття. Саме воно підійде для здорових діток, а також для тих, у кого початкова стадія плоскостопості. Таке взуття має широкий невисокий каблучок, супінатор і середньо-жорсткий задник.
  2. Лікувально-профілактичне. Підходити для тих, у кого вже розвинена плоскостопість або легка вальгусна деформація стопи. Воно також підійде для маленьких дітей, які тільки починають ходити. Для такого взуття характерними є жорсткий високий задник, щільний супінатор і каблук Томаса.
  3. Лікувальне ортопедичне взуття. Це взуття для тих дітей, у яких вже стоїть діагноз від лікаря про наявність якого-небудь захворювання. Воно, як правило, підбирається окремо під діагноз. Наприклад, для вальгусної деформації потрібен каблук Томаса і супінатор, а для варусної, навпаки, - плоска устілка і скошений каблук.

 

Купити ортопедичне взуття для дітей в магазині Калинка. Переваги покупки

 

Якщо вас цікавить ортопедичне взуття, магазин взуття Калинка має величезний асортимент взуття на будь-який смак і вік, з якісних натуральних матеріалів.

Купуючи дитяче взуття Kalynka, ви отримуєте такі переваги:

  • якісний товар від перевірених виробників. М'які, натуральні матеріали, високоякісний пошиття;
  • доступні ціни;
  • величезний вибір, безліч моделей в наявності, і при цьому каталог постійно оновлюється;
  • ввічливе і професійне обслуговування;
  • зручні методи оплати, а також доставка по всій Україні;
  • при замовленні від 2000 гривень, доставка безкоштовна;
  • при необхідності можна оформити повернення або обмін.