Контакти:
(097) 26-41-383
(066) 68-50-950
(097) 26-41-383

Ортопедичне взуття для дівчинки

Все ортопедичне взуття
Ортопедична устілка Ортекс УО
Ортопедична устілка Footcare 529.21.2
Ортопедична устілка Footcare 529.21
Ортопедична устілка Bison 524.9
Ортопедична устілка ВП-2 564.32.1
Ортопедична устілка Kaps 506.9
Ортопедична устілка Footcare 529.21.1
Устілка ортопедична Dawid 13.4
Устілка ортопедична Dawid 13.3
Ортопедичні босоніжки Ортекс 8.1
Ортопедичні босоніжки Ортекс 20.3
Ортопедичні босоніжки Ортекс 20.2
Антиварусні босоніжки Ортекс 1.3
Антиварусні черевики Ортекс  10.0.8
Показано 1 по 15 з 246 (Всього сторінок 17)

Взуття – це справжня манія дівчат як молодшого, так і старшого віку. Ортопедичне взуття для дівчаток допоможе сформувати правильний підйом стопи й забути про плоскостопість і клишоногість. Сучасні навантаження на дівчат руйнують не тільки нерви, а й кістки і суглоби. Дитячий садок або школа, навантаження на уроках фізичного виховання, прогулянки с друзями – це тисячі кроків щодня. Справжня леді повинна носити підбори – ще однин фактор навантаження на дитячий організм. Закласти міцний фундамент у ріст і розвиток організму допоможуть ортопедичні туфлі для дівчинки.

 

Конструкція – як діє ортопедичне взуття?


Конструкція ортопедичних босоніжок для дівчинки розроблювалась ортопедами і педіатрами. Деформації стопи дуже важко лікувати, набагато краще просто їх не допускати. Конструкція ортопедичних черевик для малюків така:

  • Амортизуюча підошва з пластику або каучука. Підошва знімає навантаження з колінних суглобів. Це важливо, тому що хвороби стопи впливають на весь організм, а особливо на суглоби нижніх кінцівок і опорно-руховий апарат.

  • Супінатор – коригуюча устілка. Вона рельєфна і досить товста – від 0.2 см. Це основна коригуюча деталь черевика. Рельєфні потовщення фіксують ногу під правильним кутом і рівномірно розподіляють навантаження на стопу.

  • Жорсткий задник – фіксує ніжку в одному положенні на супінаторі. Тільки при щільній взаємодії супінатора і стопи можливий коригувальний ефект.

  • Каблук – ця частина  ортопедичних туфель на дівчинку впливає на підйом стопи. Висота каблука від 0.5 до 1 см – для дітей до 8 років, максимум 2 см для дівчат віком 8  - 10 років.

Взуття досить жорстке, тому що коригування ніжки без значного впливу на стопу – неможливе. Важливо купувати сезонне взуття: для зимових прогулянок з подругами підійдуть чоботі або теплі черевички, влітку – ортопедичні босоніжки для дівчинки стануть найкращим рішенням.


На що звернути увагу?


При виборі ортопедичного взуття слід звернути увагу на його дизайн, склад та зручність:

  • Склад – якісні ортопедичні черевики зроблені зі шкіри та нубука. Шкіра допомагає щільно зафіксувати стопу, а нубук дозволяє ніжкам дихати.

  • Зручність. Ортопедичні сандалі для малюків повинні бути зручними. Коригуюча дія не пов’язана з натиранням стопи – малюк повинен вільно рухатися.

  • Дизайн. Ваша дитина ніколи не одягне непримітне взуття, що їй зовсім не до вподоби. Моделі черевик для дівчат – яскраві і елегантні, ортопедичне взуття для самих маленьких – зручні, яскраві та максимально простої конструкції.

Придбати ортопедичне взуття для дівчат можна в нашому інтернет-магазині. Порадьтесь зі свою юною леді – разом оберіть кращий варіант з широкого асортименту представлених товарів.