Контакти:
(097) 26-41-383
(066) 68-50-950
(097) 26-41-383

Дитячі ортопедичні черевики

Антиварусні черевики Ортекс 10.0.2
Антиварусні черевики Ортекс 10.0.1
Антиварусні черевики Ортекс  10.0.8
Антиварусні черевики Ортекс 10.0.5
Антиварусні черевики Ортекс 10.0.7
Антиварусні черевики Ортекс 10.0.3
Ортопедичні черевики Ортекс 9.0.2
Ортопедичні черевики Ортекс 11.0.1
Ортопедичні черевики Ортекс 11.0.2
Ортопедичні черевики Ecoby 2.01
Ортопедичні черевики Woopy 3.7.4

985 грн Ціна: 1193 грн

Ортопедичні черевики Woopy 3.7.5

985 грн Ціна: 1193 грн

Ортопедичні черевики Ortofoot 4.42
Показано 1 по 15 з 103 (Всього сторінок 7)

Часто проблеми з дитячою стопою викликають у батьків мало не паніку. Звичайно ж, це дуже серйозна проблема, і ставитися до неї потрібно відповідно, але викривлення дитячої ніжки виліковні, особливо в ранньому віці. Усе, що для цього потрібно, спеціальне ортопедичне взуття, оснащене корисними для стопи дитини бонусами: супінаторами та устілками, каблуками, надміцними задниками.

У зимовий період, коли стає занадто прохолодно для туфель та босоніжок, настає час ортопедичних черевиків. Дитячі ортопедичні черевики – це хороше рішення для зими та пізньої осені. Вони не лише надійно захищають від холоду, а й підтримують дитячу ніжку під час активних зимових ігор, лікують викривлення стопи та допомагають запобігти подальшим проблемам.

Як обрати ортопедичні черевички?

Асортимент ортопедичних черевиків для дітей на ринку вражає, і обрати красиву, зручну і ефективну досить важко. Ось кілька порад, що допоможуть вам обрати саме те, що потрібно:

  • Перш ніж купити ортопедичні черевики, зверніть увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Він має бути цупким, навіть дещо твердим: так стопа дитини утримуватиметься в потрібній для лікувального ефекту позиції. Це – чи не найголовніший фактор. Не менш важливою є здатність матеріалу пропускати повітря як всередину взуття, так і назовні. Так забезпечуватиметься вентиляція простору всередині взуття, поглинатиметься волога, зменшуватиметься пітніння.

  • Бренд чи виробник. Важливо пам’ятати, що найбільш якісне взуття виробляють відомі та визнані бренди – наприклад, турецьке дитяче ортопедичне взуття є своєрідною гарантією якості.

  • Розмір. Якщо визначити його неправильно, то весь лікувальний ефект зійде нанівець, адже занадто вільні чи, навпаки, тісні черевики лише погіршать стан стопи вашої дитини. Не можна купувати черевики на виріст чи ті, що тиснуть, адже вони деформують ногу ще більше.

  • Нове взуття – єдиний можливий варіант. Взуття з чужої дитини не лише не дасть жодного ефекту – також це погіршить стан ноги дитини, викривить її ще більше, що призведе до серйозних проблем.

Наше ортепедичне взуття

Не знаєте, де купити дитяче ортопедичне взуття у Львові або іншому місті України? Щоб придбати дитяче ортопедичне взуття в Чернівцях, Хмельницькому чи Вінниці, достатньо лише ознайомитися з асортиментом на нашому сайті.

Ми пропонуємо ортопедичні черевики в Україні на будь-який смак, зимові, осінні, для дівчаток та хлопчиків. Усе, що вам потрібно – обрати пару, замовити її та визначити зручний для вас спосіб оплати, замовити послугу доставки та чекати на замовлення.